Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.18godz.35min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Fatalna passa trwa

Malaga CF przegrała u siebie 0:2 z Realem Sociedad San Sebastian w spotkaniu 18. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones doznali trzeciej kolejnej porażki ligowej i zarazem było to piąte spotkanie bez wygranej.

W pierwszych 45 minut kibice, którzy zasiedli na trybunach oglądali wyrównane spotkanie. Obie drużyny szukały swoich okazji, kilka razy dochodziły do sytuacji strzeleckich, ale ostatecznie na przerwę schodziły przy bezbramkowym remisie.

Druga część meczu bardzo dobrze rozpoczęła się dla Realu Sociedad. W 50. minucie z rzutu wolnego uderzał Inigo Martinez. Piłka po rykoszecie od stojących w murze zawodnika, wylądowała w siatce obok zupełnie zaskoczonego bramkarza.

W 62. minucie Baskowie podwyższyli na 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę głową zgrywał Willian Jose, a piłkę do bramki z kilku metrów wpakował Juanmi. Były gracz Malagi nie celebrował zdobycia gola. Malaga nie potrafiła niestety w żaden sposób odpowiedzieć i trzy punkty trafiły na konto gości.