New York Rangers vs Winnipeg Jets
0dn.20godz.15min.
11.98 X4.20 22.87 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pierwsza ligowa wygrana!

Malaga CF pokonała 2:1 u siebie Celtę Vigo w spotkaniu 10. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Tym samym Boquerones wygrali pierwsze spotkanie w tym sezonie i opuścili ostatnie miejsce w tabeli.

Chciałoby się zakrzyczeć z radości: „W końcu!!!”. Miejmy nadzieję, że jest to pierwszy krok ku opuszczeniu strefy spadkowej przez Boquerones. Teraz do 17. Eibar ekipa Michela ma 4 punkty straty.

Od początku spotkania inicjatywa należała do gospodarzy, którzy kilka razy zagrozili rywalom. W bramce Celty świetnie spisywał się jednak Blanco, który popisał się kilkoma interwencjami.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, w doliczonym czasie gry Malaga objęła prowadzenie. Po jednym ze strzałów Blanco zdołał instynktownie odbić piłkę, ale przy dobitce Adriana Gonzaleza z bliska był już bezradny.

W 76. minucie gościom z Vigo udało się doprowadzić do wyrównania. Po ładnym dośrodkowaniu Pione Sisto z lewej strony boiska, precyzyjnym strzałem głową popisał się Iago Aspas.

W 82. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował jednak dla Malagi rzut karny, który na gola zamienił Recio. Była to jednocześnie bramka na wagę zwycięstwa.

opis spotkania za: primeradivision.pl