30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.5min.
11.70 X3.60 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gdzie legalnie oglądać transmisje sportowe w internecie?

Gdzie legalnie oglądać transmisje sportowe w internecie?

Jak w sposób legalny, a w dodatku w dobrej jakości obrazu i dźwięku, obejrzeć można transmisję z interesującego nas wydarzenia sportowego? Czy lepiej wybrać ofertę serwisu komercyjnego? A może istnieją strony internetowe z darmowym przekazem interesujących nas treści? Tutaj znajdziesz potrzebne Ci informacje!

mecze online

Fot. Vlad1988 / shutterstock.com

Komercyjne serwisy streamingowe

Wybór płatnej platformy streamingowej wiąże się zazwyczaj z koniecznością wniesienia regularnej, comiesięcznej opłaty abonamentowej. Jest to jednak rozwiązanie, które wnosi kilka zalet. Jedną z nic jest niewątpliwość to, że mecze online oglądane w ten sposób pozbawione będą uciążliwych i niechcianych reklam. Już samo to dla większości kibiców jest wystarczającym argumentem.
Niezaprzeczalnym faktem jest również to, że streaming w wykonaniu dedykowanych platform sportowych cechuje się doskonałym poziomem obrazu i dźwięku. A w wypadku wydarzeń sportowych jest to wymóg niepodlegający dyskusji. Decydując się na rozwiązanie komercyjne mamy pewność, że nasze dane potrzebne do rejestracji i dokonywania płatności będą w należyty sposób zabezpieczone. Nie zastanawiamy się również, czy to, co robimy, jest w ogóle legalne.

Czy da się oglądać transmisje sportowe za darmo?

Odpowiedź na to pytanie w zasadzie jest oczywista. Zastanowić się tylko należy nad jednym ważnym aspektem. A mianowicie, czy oglądana przez nas transmisja pochodzi z legalnego źródła. Związki i federacje sportowe na całym świecie zazdrośnie strzegą swoich praw do transmisji. Dla przykładu w ostatnim roku przed pandemią wartość przychodów rodzimej Ekstraklasy wyniósł 572,3 miliona złotych. Jak widać, jest więc o co walczyć.

Legalne i darmowe oglądanie meczów online jest możliwe, chociażby na platformie streamingowej telewizji publicznej. Problemem może być tylko ograniczona liczba transmisji interesujących nas wydarzeń. Pocieszeniem jest to, że zarówno federacje sportowe, jak i sami dostawcy transmisji sportowych doskonale zdają sobie sprawę z konieczności ich szerszego udostępniania. No bo, po co komu transmisja, której nikt nie ogląda? Dlatego część praw do transmisji zostaje odsprzedawana i transmitowana przez pośredników już nieodpłatnie.

Na pomoc idą bukmacherzy

Bardzo dobrym i w pełni legalnym rozwiązaniem jest oglądanie transmisji na stronie naszego bukmachera. Jedynym warunkiem jest aktywny udział w stawianiu zakładów. W efekcie za niewielkie pieniądze i bez comiesięcznego zobowiązania dostajemy możliwość darmowego obejrzenia meczu online lub innych interesujących nas zmagań sportowych.

Duże platformy bukmacherskie mają w swojej ofercie możliwość śledzenia różnych dyscyplin sportu. Są to transmisje w pełni legalne oraz w dobrej jakości. Można tam obejrzeć zmagania niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLiga, czy francuskiej Ligue 1. Na wspomnianych platformach dostępne są również tenisowe turnieje wielkoszlemowe, rozgrywki ligowe koszykówki, turnieje siatkarskie, czy osiągające coraz większą popularność imprezy e-sportowe.

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.