Al Nasr vs Al Feiha
1dn.9godz.5min.
11.36 X5.75 26.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rozbici przez Eibar

Malaga CF poległa 0:3 na wyjeździe z SD Eibar, w spotkaniu 24. kolejki La Liga Santander 2016/17. Boquerones od 71. minuty grali w osłabieniu, ale przegrywali już wówczas trzema bramkami.

Gospodarze w okolicach 45. minuty objęli prowadzenie za sprawą Adriana Gonzaleza. Enrich wpadł w pole karne i zamiast uderzać, wypatrzył lepiej ustawionego partnera. Obsłużył go podaniem, które musiało zostać zamienione na bramkę.
Tuż po zmianie stron faulowany w polu karnym był Pedro Leon i arbiter musiał pokazać na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Gonzalez, dla którego była to druga bramka sobotniego wieczoru.

Dwie minuty później po dośrodkowaniu Arbilli w pole karne, nożycami gola zdobył Enrich. Kapitalnie do tego uderzenia złożył się napastnik Eibar.

Były jeszcze okazje gospodarzy do podwyższenia rezultatu, ale ostatecznie wszystko zakończyło się na trzech trafieniach podopiecznych Mendilibara.