Polissia Żytomierz vs Vorskla Poltava
1dn.9godz.38min.
12.05 X3.20 23.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażka w Galicji

Malaga CF przegrała 1:3 na wyjeździe z Celtą Vigo, w spotkaniu 17. kolejki La Liga Santander 2016/17. Niestety było ta druga z kolei przegrana Boquerones i zarazem czwarty mecz ligowy bez wygranej.

Debiut nowego trenera Malagi, Urugwajczyka Romero, zakończył się klęską. Andaluzyjczycy wracają na tarczy z Estadio Balaidos.
Zawodnicy Celty nie pozwolili swoim fanom długo czekać na pierwsze trafienie. Iago Aspas wpadł w pole karne, minął bramkarza i po raz jedenasty w tym sezonie, cieszył się ze zdobytej bramki.
Pięć minut później gospodarzom należała się jedenastka. Zawodnik Malagi ewidentnie blokował uderzenie Gudettiego ręką, czego nie zauważył arbiter i pozwolił obu drużynom kontynuować grę.
Długi czas utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie. Dopiero bowiem w 60. minucie Celta zdobyła drugą bramkę. Aspas zagrał na lewą stronę do niepilnowanego Bongondy, który następnie wstrzelił piłkę w szesnastkę. Z bliska w siatce umieścił ją Daniel Wass.
W 73. minucie było już 3:0 dla podopiecznych Berizzo, a na listę strzelców wpisał się Fontas.

Ostatnim strzelcem bramki, tyle, że samobójczej, był Daniel Wass, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał własnego bramkarza.