Al Nasr vs Al Feiha
1dn.6godz.25min.
11.50 X5.00 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pierwsza wygrana w 2018 roku!

Malaga CF pokonała 1:0 na La Rosaleda ekipę Villarreal CF w spotkaniu 30. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Boquerones odnieśli dopiero 4 zwycięstwo w tym sezonie ligowym i wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 11 punktów do miejsca dającego utrzymanie.

Malaga rozpoczęła spotkanie z Villarrealem w identycznym zestawieniu, jak w zremisowanym z Celtą meczu rozegranym 18 marca. Dwóch piłkarzy po zwycięstwie z Atletico wymienił za to trener Calleja – miejsca Triguerosa i Raby zajęli Castillejo i Sansone.

Po bezbarwnych 30 minutach, w ostatnim kwadransie pierwszej połowy zaatakowali gospodarze. W 31. minucie minimalnie niecelnie uderzał Rolan, a pięć minut później Urugwajczyk został podcięty w polu karnym przez Sergio Asenjo – jedenastkę na gola zamienił Chory Castro. Tuż przed końcem pierwszej odsłony, strzał głową En Nesiry’a wybronił Asenjo.

Po zmianie stron goście wciąż nie potrafili poważnie zagrozić bramce zespołu z Andaluzji. Najaktywniejszym zawodnikiem był za to En Nesiry – napastnik Malagi trzykrotnie znalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale nie zdołał zmienić rezultatu spotkania.

Prawie cztery miesiące musieli czekać kibice Los Boquerones na ligowe zwycięstwo – ostatni triumf piłkarze Malagi odnieśli 10 grudnia, kiedy to pokonali na wyjeździe Sociedad. Andaluzyjczycy wciąż tracą jednak aż jedenaście punktów do bezpiecznego, 17. miejsca.

opis za: primeradivision.pl