0dn.20godz.15min.
11.98 X4.20 22.87 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villarreal CF za silny

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:1 z Villarreal CF, w spotkaniu 24. kolejki Liga BBVA. Jedyna bramka meczu padła w 18. minucie, a jej autorem był Roberto Soldado.

Trzeba uczciwie przyznać, że gospodarze zasłużyli na zwycięstwo, a ułatwiła im to w miarę szybko strzelona bramka przez Roberto Soldado w 18. minucie, który po asyście Leo Baptistało pokonał Kameniego kąśliwym strzałem po ziemi. Kameruński bramkarz co prawda odbił piłkę, ale ta pomimo to znalazła sobie drogę do bramki.
Gospodarze kilka minut później mogli podwyższy wynik, ale Jonathan dos Santos przegrał pojedynek sam na sam z Kamenim. W 33. minucie w identycznej sytuacji znalazł się Duje Čop, ale on również przegrał pojedynek z bramkarzem i tym samym zmarnował najlepszą sytuację do wyrównani dla Boquerones w tym meczu.
W drugiej połowie gospodarze kontrolowali przebieg spotkania, grając pewnie w obronie i nastawiając się na kontrataki. Gospodarze stworzyli sobie jeszcze dwie dogodne okazje bramkowe. W 79. minucie Jonathana dos Santosa wdarł się w pole karne Malagi, ale jego mocny strzał poszybował tuż nad poprzeczką, a w doliczonym już czasie gry Kameni wygrał jeszcze pojedynek z Bakambu.