0dn.13godz.59min.
11.69 X0.00 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rozbici przez Nottingham Forest

Malaga CF poległa 0:3 w starciu z angielskim Nottingham Forest. Był to pierwszy test-mecz w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Rozegrano go na terenie Marbella Football Center.

Pierwsza połowa należała do Boquerones. Już na samym początku spotkania w 2′ i 4′ Juan Cruz miał okazje do zdobycia bramek. Kolejne okazje zmarnowali Harper i Ontiveros. Mimo to jedyną bramkę strzelili goście w 34′ po indywidualnej akcji Portugalczyka Diasa. Po chwili mogli prowadzić już nawet 2:0, ale kapitalnie w bramce malagi interweniował Abqar.
W przerwie w obu drużynach zaszło wiele zmian, w Maladze wymieniono całą „11” i w drugiej połowie dominowali już zawodnicy Forest, którzy przewyższali Boquerones przygotowaniem fizycznym. Dwie kolejne bramki strzelili Osborn (62’) oraz Soudani (64’) i goście odnieśli zasłużone zwycięstwo.