Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.16godz.33min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Niespodziewana wygrana w San Sebastian!

Malaga CF pokonała na wyjeździe 2:0 Real Sociedad San Sebastian w spotkaniu 15. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Boquerones tym samym zainkasowali dopiero pierwsze punkty na wyjeździe w tym sezonie.

W roli faworyta do niedzielnego spotkania przystępowali gospodarze, ale zdeterminowana Malaga liczyła na sprawienie niespodzianki i wywiezienie z San Sebastian trzeciego zwycięstwa w tym sezonie.
W 24. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował dla Malagi rzut karny, który pewnym uderzeniem wykorzystał Borja Baston. Jak się okazało był to jedyny gol w pierwszej połowie i gości na przerwę mogli schodzić w bardzo dobrych humorach.
W 58. minucie arbiter po raz drugi w tym meczu wskazał na jedenasty metr, tym razem po zagraniu ręką Williana Jose. Tym razem bramkarz odbił piłkę po strzale Borjy Bastona, ale przy dobitce Chory’ego Castro był już bezradny.
W końcówce spotkania honorowego gola dla gospodarzy mógł zdobyć Alberto de la Bella, ale piłka po jego potężnym strzale z kilkunastu metrów trafiła w poprzeczkę.
Malaga dzięki wygranej opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Do 17. miejsca dającego utrzymanie i zajmowanego przez Deportivo La Coruna dzielą ją 4 punkty.

opis spotkania za: primeradivision.pl