Washington Nationals vs Houston Astros
0dn.14godz.55min.
11.69 X0.00 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Bolesna derbowa porażka

Malaga CF przegrała 0:2 u siebie w derbowym meczu z Realem Betis w meczu 16. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Boquerones wciąż tracą 4 punkty do miejsca dającego pozostanie w Primera Division.

W pierwszej połowie przewagę mieli goście, którzy częściej utrzymywali się przy piłce, a ich akcje przeprowadzane były z większym rozmachem. Już w 24. minucie wyszli na prowadzenie, po tym, jak dokładne podanie od Joaquina wykorzystał Sergio Leon.
Minutę przed końcem pierwszej połowy powinno być już 2:0 dla Betisu. Mocny strzał oddał Joaquin, bramkarz Malagi miał spore problemy z interwencją i jak pokazały powtórki, piłka wyraźnie przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak, mimo protestów graczy z Sewilli, gola nie uznał i do szatni piłkarze gości schodzili przy jednobramkowym prowadzeniu.
Nie zrażony sędziowską pomyłką Betis pięć minut po wznowieniu gry zdobył drugą bramkę. Tym razem do siatki trafił Victor Camarasa, a asystę zaliczył Antonio Barragan.
W 61. minucie gracz Malagi Adrian poza boiskiem został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Był to po części efekt frustracji w zespole gospodarzy, którzy nie radzili sobie w tym meczu najlepiej i ostatecznie ulegli gościom 0:2.
opis spotkania za: sport.onet.pl