Washington Nationals vs Houston Astros
0dn.21godz.27min.
11.69 X0.00 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Przegrana w Alaves

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:1 z Deportivo Alaves w spotkaniu 17. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Boquerones niestety ugrzęźli na dobre w strefie spadkowej i ich sytuacja jest coraz trudniejsza.

Czterech zmian po porażce z Betisem dokonał za to trener Michel – miejsca Rosalesa, Adriana, Keko i Bastona zajęli Miquel, Kuzmanovic, Ontiveros oraz Rolan.
Pierwszą sytuację stworzyli sobie w 11. minucie gry gospodarze – strzał z ostrego kąta oddał Munir, ale futbolówkę na rzut rożny nogą odbił Roberto Jimenez. Dwie minuty później 22-latek miał jeszcze lepszą sytuację do zdobycia gola, ale przegrał pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Malagi.
Pięć minut po przerwie, Munir El Haddadi zgłosił chęć uczestnictwa w plebiscycie na pudło sezonu – po strzale Alfonsa piłkę przed siebie odbił Jimenez, a Munir, mając przed sobą pustą bramkę, trafił z kilku metrów w poprzeczkę. Dziewięć minut później, piłkarz wypożyczony z Barcelony miał kolejną okazję, ale nie trafił w bramkę przy próbie przelobowania wysuniętego z bramki Jimeneza.
Pół godziny przed końcem regulaminowego czasu gry, Munir trafił w końcu do siatki, rehabilitując się za zmarnowane wcześniej sytuacje. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, jeden z obrońców Malagi podbił futbolówkę głową, a Munir popisał się celnym uderzeniem z woleja.
Piłkarze z Alaves pozostają bezkompromisowi – Deportivo wciąż nie zanotowało remisu, a po dzisiejszym zwycięstwie opuściło strefę spadkową wyprzedzając Deportivo La Coruna. Malaga pozostaje „pod kreską”, z czterema punktami straty do dzisiejszego rywala.

opis spotkania za: primeradivision.pl