Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.20godz.35min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Remis z Espanyolem

Malaga CF zremisowała u siebie 1:1 z Espanyolem Barcelona, w spotkaniu 31. kolejki Liga BBVA. Boquerones pomimo braku wygranej wciąż zajmują 8. miejsce w tabeli i dalej liczą się w walce o miejsce dające im prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy.

Niestety nie udało się Maladze odnieść trzeciego z rzędu zwycięstwa. Drużyna Javo Gracii tylko lub aż zremisowała z 13. w tabeli Espanyolem.
Spotkanie nie było jakimś pasjonującym widowiskiem i na dodatek niezbyt dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy w 11. minucie stracili bramkę po rzucie rożnym. Strzelcem gola głową był Senegalczyk, Papa Kouly Diop.
Malaga po straceniu bramki ruszyła do odrabiania strat, ale przez długi czas nie była w stanie przełamać szczelnej defensywy rywala. Dopiero w samej końcówce pierwszej połowy arbiter odgwizdał kontrowersyjny rzut karny po faulu na Juanpi, którego na gola zamienił w 45. minucie Duje Cop.
W drugiej połowie Malaga przeważała, ale nie stworzyła sobie zbyt wiele dogodnych sytuacji bramkowych, a dodatkowo w bramce gości znakomicie bronił Pau Lopez. Najlepszą okazję dla Boquerones w ostatniej minucie spotkania zmarnował Charles, który z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza Espanyolu.
Z innych faktów meczu warto wspomnieć o oficjalnym debiucie ligowym przed własną bublicznością Federico Ricca, który w drugiej połowie wszedł za Miguela Torresa oraz o żółtej kartce dla Charlesa, która wyklucza go z kolejnego spotkania derbowego z Garanadą.
Z najciekawszymi sytuacjami spotkania i jak padały gole możecie zobaczyć klikając w poniższy skrót wideo.