0dn.17godz.40min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Getafe za mocne

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:1 z Getafe CF w spotkaniu 19. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Sytuacja Boquerones w tabeli staje się coraz bardziej dramatyczna i niestety dryfują w stronę Segunda Division.

Podopieczni Jose Bordalasa przystępowali do swojej potyczki, chcąc zrehabilitować się swoim kibicom za porażkę z Atletico Madryt. Z kolei ekipa Michela miała zamiar zakończyć passę trzech przegranych ligowych starć z rzędu, chcąc tez odnieść pierwsze zwycięstwo w 2018 roku.

W pierwszych trzech kwadransach rywalizacji na brak ciekawych sytuacji kibice zgromadzeni na Coliseum Alfonso Perez nie mogli narzekać. Najpierw już w trzeciej minucie Jorge Molina usiłować pokonać bramkarza gości, ale nieznacznie spudłował.

W kolejnych fragmentach rywalizacji nie brakowało też ostrych starć z udziałem między innymi Amatha Ndiaye, czy Vitorino Antunes. Tylko ten drugi został jednak ukarany żółtą kartką.

Tymczasem po zmianie stron padł gol, którego autorem był Juan Cala. 28-latek wykorzystał dośrodkowanie z boku boiska, pokonując golkipera gości po strzale głową. Co prawda w 82. minucie Alberto Bueno próbował wyrównać, ale nie trafił w światło bramki.

Do końca zawodów wynik meczu się nie zmienił. Jednocześnie team z Getafe sięgnął po swoje siódme zwycięstwo w sezonie. W kolejnej serii gier ekipa z przedmieść Madrytu zmierzy się z Athletic Bilbao, a Malaga zagra na wyjeździe z Eibar.

opis spotkania za: goal.pl