Mynaj vs Czornomoreć Odessa
1dn.2godz.57min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Ciąg dalszy marszu do Segunda Division

Malaga CF przegrała na wyjeździe 1:2 z Athletic Bilbao w spotkaniu 25. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Sytuacja Boquerones w tabeli się nie zmieniła, wciąż zajmują ostatnią pozycję i tracą 7 punktów do miejsca dającego utrzymanie.

W Bilbao spotkanie dobrze rozpoczęła drużyna z Malagi. W 13. minucie bramkę strzelił Youssef En-Nesyri po podaniu Maxima Lestienne’a. Gospodarze szybko doprowadzili jednak do remisu. Piłkę dośrodkowywał Oscar de Marcos, a autorem pierwszego gola w 17. minucie dla Athletico był Markel Susaeta. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy drużyna z Bilbao cieszyła się z prowadzenia. Fantastycznym strzałem z woleja popisał się Mikel San Jose.
Druga część spotkania nie przyniosła zmiany wyniku. W 61. minucie Malaga mogła doprowadzić do remisu, ale En-Nesyri nie wykorzystał rzuty karnego. Świetną interwencją popisał się Arrizabalaga. W 84. minucie Marokańczyk zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i tym samym został antybohaterem spotkania.

opis spotkania za: sport.onet.pl