19.06.2024, g. 02:00
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.22min.
12.18 X3.95 22.72 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ostatecznie Muñiz trenerem Malagi

Architekt ostatniego awansu do Primera Division, Juan Ramón López Muñiz, wraca do Malagi FC by zostać trenerem Boquerones na najbliższe dwa sezony. Tym razem również jego celem jest powrót do La Liga.

W końcu zakończyła się długa epopeja, kto zostanie trenerem zdegradowanej Malagi. Z Muñizem rozmawiano już miesiąc temu, ale wówczas nie doszło do porozumienia. Tym razem nowy dyrektor sportowy Caminero sfinalizował z nim dwuletnią umowę.
Jose Caminero początkowo kontaktował się z dwoma innymi kandydatami. Najpierw z byłym trenerem Villarreal, Franem Escribą, ale ten ostatecznie nie zdecydował się na pracę na La Rosaleda licząc na propozycję z którego z klubów Primera Division. Następnie rozmawiano z Rubénem Barają, ale ten ostatecznie postanowił pozostać w Sportingu Gijon. Wobec tego Caminero ponownie skontaktował się z Muñizem i strony doszły do porozumienia. 
Muñiz prowadził Malagę w sezonie 2007/2008 i awansował z nią do Primera Division. Dwa lata temu dokonał tej samej sztuki z Levante. Czy tym razem również poprowadzi swoją drużynę do awansu?

malagacf.es

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.