Ostatecznie Muñiz trenerem Malagi

Architekt ostatniego awansu do Primera Division, Juan Ramón López Muñiz, wraca do Malagi FC by zostać trenerem Boquerones na najbliższe dwa sezony. Tym razem również jego celem jest powrót do La Liga.

W końcu zakończyła się długa epopeja, kto zostanie trenerem zdegradowanej Malagi. Z Muñizem rozmawiano już miesiąc temu, ale wówczas nie doszło do porozumienia. Tym razem nowy dyrektor sportowy Caminero sfinalizował z nim dwuletnią umowę.
Jose Caminero początkowo kontaktował się z dwoma innymi kandydatami. Najpierw z byłym trenerem Villarreal, Franem Escribą, ale ten ostatecznie nie zdecydował się na pracę na La Rosaleda licząc na propozycję z którego z klubów Primera Division. Następnie rozmawiano z Rubénem Barają, ale ten ostatecznie postanowił pozostać w Sportingu Gijon. Wobec tego Caminero ponownie skontaktował się z Muñizem i strony doszły do porozumienia. 
Muñiz prowadził Malagę w sezonie 2007/2008 i awansował z nią do Primera Division. Dwa lata temu dokonał tej samej sztuki z Levante. Czy tym razem również poprowadzi swoją drużynę do awansu?

malagacf.es

Mecze La Liga za darmo

Oglądaj transmisje meczów La Liga na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów La Liga na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB