Mynaj vs Czornomoreć Odessa
1dn.4godz.42min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Celta kolejnym skalpem

Malaga CF pokonała u siebie 3:0 Celtę Vigo w spotkaniu 36. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu, a szóste w ostatnich siedmiu rozegranych spotkaniach ligowych.

Malaga mogła wyjść na prowadzenie w 12. minucie. Wówczas przed szansą stanął Sandro Ramirez, który otrzymał dobre podanie w pole karne, świetnie minął obrońcę, a następnie uderzył. Świetnie w bramce gości spisał się jednak Alvarez.

Gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie. Po podaniu Recio na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Javier Ontiveros i piłka wylądowała w siatce tuż przy słupku. Kilkanaście minut później kolejną próbę podjął Sandro Ramirez, ale ponownie na wysokości zadania stanął bramkarz Celty.

Osiem minut po przerwie bliski doprowadzenia do wyrównania był Marcelo Diaz, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od słupka. Tymczasem w 55. minucie nieprzepisowo w polu karnym rywali powstrzymywany był Sandro Ramirez i prowadzący to spotkanie sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzut karny spokojnym strzałem wykorzystał Recio.

Wynik spotkania ustalony został w doliczonym czasie gry. Po podaniu Juana Pereza Carlosa swoje trafienie zanotował Sandro Ramirez.