Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers
0dn.20godz.44min.
12.00 X0.00 21.72 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pierwsza wygrana w sezonie

Malaga CF pokonała u siebie 2:1 SD Eibar w spotkaniu 5. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones odnieśli swoje premierowe zwycięstwo w tym sezonie.

Przez długi czas na La Rosaleda utrzymywał się bezbramkowy remis i gdy wydawało się, iż obie drużyny przy takim rezultacie zejdą na przerwę, Eibar objął prowadzenie.
Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne od Inui na gola zamienił Nano. O ile z pierwszym strzałem zawodnika gości poradził sobie bramkarz, to przy dobitce był bezradny.
Przed zmianą stron gospodarze zdążyli jeszcze odpowiedzieć za sprawą Sandro Ramireza, który po podaniu Chori Castro przyjęciem piłki zmylił obrońcę i uderzył fantastycznie pod poprzeczkę.
Kluczowa dla drugiej połowy była zmiana Charlesa na En Nesyriego. 19-latek potrzebował dziesięciu minut, by zdobyć kapitalną bramkę. Po przyjęciu piłki na prawym skrzydle, zdecydował się na techniczny strzał, który kompletnie zaskoczył bramkarza rywali i zapewnił gospodarzom pierwszą wygraną.

opis za primeradivision.pl

Málaga CF: Kameni; Rosales, Llorente, Koné, Juan Carlos (Torres, m. 32); Juanpi, Camacho, Kuzmanovic (Fornals, m. 83), ‘Chory’ Castro; Sandro y Charles (En Nesyri, m. 67).

SD Eibar: Riesgo; Arbilla (Capa, m. 81), Dos Santos, Lejeune, Juncá; Jota (Pedro León, m. 66), Fran Rico, Escalante, Inui; Adrián y Nano (Enrich, m. 63).

Bramki: 0-1, M.41: Nano. 1-1, M.44: Sandro. 2-1, M.75: En Nesyri.

Sędzia Iglesias Villanueva.

Żółte kartki: Sandro, Camacho (Malaga), Lejeune, Fran Rico, Escalante, Dos Santos (Eibar).