19.06.2024, g. 02:00
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.58min.
12.18 X3.95 22.72 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Top 5 gier, na które czekamy w 2020

Top 5 gier, na które czekamy w 2020

2020 rok to czas, w którym czekamy zarówno na nowe gry kasyno, jak i z przeznaczeniem na komputery i konsole. Postanowiliśmy się zatem przyjrzeć 5 najbardziej gorącym tytułom, które swą premierę mają w 2020 roku.

The Last of Us II

Wydana w 2013 roku przez Naughty Dog gra The Last of Us okazała się ogromnym sukcesem na PS3 i PS4. Na cenionym portalu Metacritic posiada ocenę 95, co jest wręcz fenomenalnym wynikiem. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób chciałoby poznać dalsze losy Ellie i Joela. Dla przypomnienia, w pierwszej części mamy do czynienia ze światem po tajemniczej epidemii, która zabiła większość ludzi lub zamieniła ich w potwory. Samotnik Joel na swej drodze poznaje nastoletnią Ellie, która okazuje się odporna na wirusa.

W 2020 roku doczekamy się The Last of Us II. Gra ukaże się na PS4 a potem zapewne na PS5. Fabuła toczy się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Ellie to już dorosła dziewczyna, która pierwszy raz się zakochuje. Niestety w pewnym momencie dochodzi do tragedii, a Ellie wyrusza na zemstę. Towarzyszyć jej będzie zapewne także i sam Joel. The Last of Us II ponownie przeniesie nas do niebezpiecznego świata, gdzie zagrożenie czyha nie tylko ze strony potworów, lecz i ludzi. Przemierzać będziemy nowe lokalizacje, a gra znów wprowadzi nas w klimat pełen grozy i przemocy. Premiera The Last of Us II była już kilka razy przesuwana. Mamy nadzieję, że do jesieni 2020 roku będziemy mogli już w nią zagrać.

Assassin’s Creed: Valhalla

Pod koniec 2020 roku ukazać się ma także nowa odsłona serii Assassin’s Creed zatytułowana Valhalla. Tym razem twórcy ze studia Ubisoft przenoszą nas do IX wieku. Zostajemy przywódcą klanu Wikingów. Surowe warunki jak i częste wojny sprawiają, że swej przyszłości szukać będziemy w Anglii. Na miejscu jednak z zupełnie zrozumiałych powodów nieprzychylnie patrzeć na nas będzie król Alfred Wielki z Wessex. Naszym zadaniem zatem będzie zbudowanie osady, dokonywanie najazdów, walka z przeciwnikami.
Jak w poprzedniej odsłonie Assassin’s Creed: Odyssey, także i tu na początku możemy wybrać między męskim a żeńskim bohaterem. Będziemy mogli przemierzać pieszo tereny Anglii, jak i pływać statkami po Morzu Północnym. W tle oczywiście nie zabraknie standardowego konfliktu między asasynami a templariuszami. Nasz sukces zależeć będzie od odpowiedniego planowania, zawiązywania sojuszów z innymi klanami.

Cyberpunk 2077

Tytuł ten z pewnością jest najbardziej oczekiwanym w naszym kraju. Dzieło rodzimego studia CD Project RED to gra, na którą jednak czeka cały świat. Choć jej premiera została już kilkukrotnie przełożona, to jednak wraz z zaprezentowaniem Keanu Reevesa jako jednej z postaci w grze, apetyty jeszcze bardziej się zaostrzyły. Cyberpunk 2077 w dużym stopniu oparty został na grze planszowej o nazwie Cyberpunk 2020. Przenosimy się zatem tutaj do roku 2077 do wielkiego miasta Night City. To ogromne miasto dzieli się na kilka dystryktów, z których część to niezwykle zamożne dzielnice, a inne typowe slumsy przepełnione przemocą i biedą.

Naszym bohaterem jest V, który chce właśnie wyrwać się z gorszej pozycji. Bardzo ważne jest to, że w tym cyberpunkowym świecie ludzie poddają się różnym modyfikacjom, dzięki czemu zyskują nowe zdolności, bronie w swym ciele. Przyszłość pokazana w Cyberpunk 2077 to jednak połączenie typowego cyberpunku ze stylem lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Gracze na jesieni 2020 roku zyskają niezwykle otwarty świat, który zapewni wiele godzin świetnej rozgrywki.

Dying Light 2

Zaprezentowana w styczniu 2015 roku gra Dying Light polskiego studia Techland okazała się ogromnym sukcesem. Twórcy Dead Island czy Call of Juarez ponownie postawili na tematykę zombie. W Dying Light wykorzystano popularny motyw, gdy potwory stają się aktywne nocą. Dlatego też promienie słoneczne okazują się dla gracza wybawieniem. W 2020 roku ukaże się druga część Dying Light.

Tym razem przenosimy się do nieznanego europejskiego miasta, około 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Jesteśmy członkami społeczności, która stara się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Tu także wraz z nastaniem nocy należy walczyć o przetrwanie. W przeciwieństwie do pierwszej części tutaj mamy do czynienia nieco z sandboksowym tokiem narracji, gdzie sami tworzymy historię. Od naszych decyzji bowiem zależą losy bohaterów. Można tu liczyć na rozbudowany system walki, cztery razy większy świat, wyższe SI zombie czy też więcej możliwości ruchu naszych postaci.

Chernobylite

Chernobylite to kolejna polska propozycja w naszym zestawieniu. Tytuł ten przygotowany został przez studio The Farm 51. Gra ta ma ukazać się na przełomie 2020 i 2021 roku, choć już teraz można liczyć na wczesny dostęp do kilku rozdziałów. Jest to gra komputerowa z gatunku survival-horror, w której to akcja w całości toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.

Naszym bohaterem jest Igor, który pracował kiedyś w Czarnobylu. W czasie awarii reaktora zaginęła jego narzeczona. Po 30 latach mężczyzna wraca do miejsca katastrofy, aby odkryć tajemnice przeszłości. Na miejscu okazuje się jednak, że teren kontrolowany jest przez wojsko korzystające z tajemniczej substancji zwanej czarnobylitem. Nocą jednak w strefie pojawiają się przerażające postaci. Gra ma mieć bardzo wciągająca fabułę, jak i również wyjątkową grafikę. Skupiać się będzie głównie na elementach survivalu w niebezpiecznym środowisku.

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.