0dn.17godz.32min.
12.30 X3.50 22.70 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zemsta Charlesa

Malaga CF przegrała u siebie 0:1 z SD Eibar w spotkaniu 1. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Tym samym Boquerones rozpoczęli sezon od falstartu, a jedyną bramkę w 57. minucie strzelił ich niedawny kolega Charles.

33-letni Brazylijczyk latem opuścił Malagę po dwóch sezonach gry w tym klubie. Niechciany napastnik był aktywny od pierwszych minut. Zanim wpisał się na listę strzelców, kilka razy dochodził do niezłych sytuacji. Malaga nie stwarzała większego zagrożenia pod bramką Marko Dmitrovicia, a sama kilka razy wychodziła z wielkich opresji. W 57. minucie chwila nieuwagi kosztowała ją porażkę. Jose Angel dośrodkował z lewej strony na piąty metr, tam niepilnowany Charles dopadł do piłki i strzałem głową, a właściwie barkiem, pokonał bramkarza rywali, zapewniając trzy punkty swojej drużynie.