Montreal Canadiens vs Philadelphia Flyers
0dn.20godz.53min.
12.72 X3.95 22.13 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażka z Atletico

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:1 z Atletico Madryt, w spotkaniu 35. kolejki Liga BBVA. Jedyna bramka meczu padła w 62. minucie, a jej autorem był Angel Correa.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, którzy wciąż liczą się w walce o tytuł mistrzowski. Początek spotkania niespodziewanie należał jednak do Boquerones, a okazje bramkowe mieli Cop i Charles. Z czasem jednak kontrolę nad meczem przejęli gospodarze i już nie oddali jej do końca spotkania. Mimo to udało im się tylko raz pokonać Ochoę. Dokonał tego w 62. minucie argentyński napastnik Angel Correa, który na boisku zameldował się zaledwie kilka minut wcześniej. Malaga w drugiej połowie poważniej bramce gospodarzy zagroziła tylko raz, gdy na 10 minut przed końcem mocno z dystansu uderzył Juanpi i piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki. Z perspektywy całego spotkania gospodarze w pełni zasłużyli na wygraną.
Dwaj zawodnicy Malagi, Weligton oraz Recio, zobaczyli w tym meczu żółte kartki co oznacza, że nie będą mogli wystąpić w kolejnym spotkaniu przeciwko Levante.