30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.34min.
11.70 X3.60 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Relacja z FEN 15: Final Strike – zobacz, co miala do zaprezentowania 1 gala MMA w 2017

Za nami 1-wsza Polska gala MMA, jaka miała położenie w 2017 roku. Jak widać, będzie to niezmiernie namiętny rok, tym bardziej w odniesieniu do wiedzy na temat tego, iż przypuszczalnie gala UFC wkroczy w tym samym roku, jeszcze raz do naszego kraju!

Zostawiając jednak na bok UFC, przejdźmy do opisu gali FEN 15, jaka też odbiła się sporym echem nie tylko w Polsce, a też zgromadziła prawie ogół widzów na hali RCS. Oprócz tego, gala przykuła uwagę w najwyższym stopniu znanych zawodników sztuk walk, jacy bacznie przyglądali się własnym kolegom, występującym na tej gali.
Efekty na FEN 15: Final Strike!
Konkurencją wieczoru był pojedynek K-1 do 77 kg: Paweł Biszczak, który pokonał Wojciecha Wierzbickiego przez niejednogłośną decyzję.
Oprócz tego, mieliśmy gratkę oglądać walkę MMA do 70 kg, którą wygrał Mateusz Głąb pokonując Leonida Smirnova poprzez poddanie (balacha), w kluczowej rundzie.
Kolejną, świeżą walką był pojedynek MMA, podobnie do 70 kg, w jakiej występował Mateusz Rębecki pokonując. Adama Golonkiewicza przez jednogłośną decyzję.
Jedną z następnych walk MMA, tym razem do 77 kg była walką, którą podejmował Albert Odzimkowski również pokonując Oskara Somerfelda przez jednogłośną decyzję.
Pozostałe walki wygrane były przez nazwiska takie jak: Kamil Gniadek, Marcin Naruszczka, Róża Gumienna, Riccardo Nosiglia, Wojciech Kazieczko.
Gala FEN 15 spotkała się z gigantycznym zaciekawieniem i uznaniem fanów sportów walk.

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.