Libertad Asuncion vs River Plate
0dn.18godz.16min.
13.50 X3.50 22.10 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Remis w Pampelunie

Malaga CF zremisowała 1:1 na wyjeździe z Osasuną Pampeluna, w spotkaniu 20. kolejki La Liga Santander 2016/17. Niestety był to już siódmy z kolei mecz ligowy Boquerones bez wygranej.

Jedynym plusem spotkania jest fakt, że Malaga po czterech kolejnych porażkach ligowych zainkasowała w końcu jakiś punkt i to uratowała go w końcówce spotkania.
W pierwszej połowie świetną okazję do objęcia prowadzenia miała Malaga. W 19. minucie, rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarza nie zdołał jednak wykorzystać Michael Santos. Mario Fernandez popisał się świetną interwencją.

Na gole trzeba było poczekać do drugiej odsłony. W 76. minucie na prowadzenie wyszła Osasuna. Kenan spod linii końcowej zagrał piłkę na jedenasty metr do nadbiegającego Gorana Causicia, który pewnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Radość Osasuny nie trwała jednak długo, bowiem już trzy minuty później Malga doprowadziła do wyrównania. Po dalekim wyrzucie z autu przez Luisa Hernandeza, piłkę do bramki strzałem głową skierował Ignacio Camacho. Fatalny błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Osasuny.

Ostatecznie wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.