0dn.19godz.47min.
12.72 X4.15 22.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Remis z Granadą

Malaga CF zremisowała u siebie 1:1 z Granadą w spotkaniu 15. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym razem to Boquerones prowadzili od 24. minuty po golu Camacho, a w 84. minucie wygranej pozbawił ich Kravec.

Wyraźnymi faworytami meczu byli gospodarze i rywalizacja ta zaczęła się po ich myśli. Już w 24. minucie wynik rywalizacji otworzył Ignacio Camacho. Dopadł on do piłki dośrodkowanej przez Roberto Rosalesa i uderzeniem głową, po którym piłka odbiła się od słupka, wpisał się na listę strzelców.

Malaga miała przewagę i może pluć sobie w brodę, że nie zdołała podwyższyć wyniku na 2:0. Zapłaciła za to w końcówce spotkania, gdy Granadzie udało się wyrównać. Bramkę na wagę remisu zdobył głową po dograniu Alberto Bueno Artem Kravec.

Gospodarze zaatakowali i mogli w 86. minucie zdobyć zwycięskiego gola. Skuteczną interwencją na linii bramkowej popisał się jednak bramkarz, Guillermo Ochoa.

Z powodu remisu zespoły te nie zmieniły znacząco swojej sytuacji w tabeli. Malaga plasuje się pod koniec pierwszej dziesiątki, z kolei Granada nadal jest w strefie spadkowej.