Atlanta United vs FC Cincinnati
0dn.23godz.20min.
12.30 X3.50 22.70 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Wyszarpany remis na Mestalla

Malaga CF zremisowała w 2:2 na wyjeździe z Valencią CF, w spotkaniu 14. kolejki La Liga Santander 2016/17. Obie bramki dla Boquerones strzelił Pablo Fornals, w tym dającą remis w doliczonym już czasie gry.

Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Malagi, która już w trzeciej minucie wyszła na prowadzenie. Wówczas do piłki przed pole karnem dopadł Pablo Fornals i mocnym uderzeniem z powietrza nie dał szans bramkarzowi Valencii.

Radość gości nie trwała jednak długo, bowiem cztery minuty później Valecia doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu Parejo z rzutu wolnego, do piłki dopadł Rodrigi i strzałem głową trafił do siatki.

W kolejnych minutach Valencia szukała kolejnych okazji i w 34. minucie po raz drugi zaskoczyła defensywę Malagi. Po zagraniu Cancelo, piłka trafiła w polu karnym pod nogi Medrana, który mocnym strzałem przy słupku pokonał Bojko.

W drugiej połowie gospodarze starali się kontrolować wydarzenia na boisku i wydawało się, że utrzymają korzystny wynik do ostatniego gwizdka sędziego. Jednak w doliczonym czasie gry skutecznie zaatakowała Malaga. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Pablo Fornals, ratując swojej drużynie jeden punkt.