Polissia Żytomierz vs Vorskla Poltava
1dn.12godz.10min.
12.05 X3.20 23.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Heroiczne zwycięstwo nad Depor

Malaga CF pokonała u siebie 4:3 Deportivo La Corunia w spotkaniu 13. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones odnieśli swoje piąte kolejne zwycięstwo w tym sezonie na La Rosaleda, a wygraną zapewnili w doliczonym już czasie gry Ontiveros.

Spotkanie na La Rosaleda świetnie rozpoczęło się dla gości. W trzeciej minucie rzut karny dla Deportivo wywalczył Bruno Gama, a jedenastkę pewnym strzałem wykorzystał Celso Borges. W kolejnych minutach do ataku ruszyli gospodarze. W 21. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Malagi, po tym jak nieprzepisowo powstrzymywany był Michael Santos. Po chwili do wyrównania doprowadził sam poszkodowany.
Gospodarzom jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie. Tym razem Przemysław Tytoń musiał wyciągać piłkę z bramki po precyzyjnym uderzeniu Sandro Ramireza z rzutu wolnego. Tym samym piłkarze Malagi w bardzo dobrych humorach schodzili na przerwę do szatni.
W 56. minucie Malaga prowadziła już 3:1. Po raz drugi na liście strzelców wpisał się Michael Santos, który uderzał z około dziesięciu metrów. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wylądowała w siatce Deportivo. Goście wcale jednak nie zamierzali się poddawać.
W 72. minucie kontaktowego gola dla Deportivo zdobył Florin Andone, który po świetnym dośrodkowaniu Gila z prawego skrzydła, pokonał bramkarza Malagi uderzeniem głową. Dziewięć minut później było już 3:3. Tym razem fatalny błąd Kameniego wykorzystał Celso Borges.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry Malaga zadała decydujący cios. Pięknym uderzeniem z dystansu trzy punkty swojej drużynie zapewnił Javier Ontiveros.