Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.15godz.26min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Na inaugurację remontada!

Malaga CF wygrała na wyjeździe 2:1 z CD Lugo w spotkaniu 1. kolejki Segunda Division. Boquerones pod koniec meczu przegrywali jeszcze z gospodarzami, ale gole Juankara w 86. minucie i N’diaye w 89. minucie dały jej zwycięstwo.

W wyjściowym składzie Malagi pojawiło się wiele nowych twarzy. W oficjalnym meczu w barwach Boquerones zadebiutowali Munir, Pau Torres, N’Diaye, Renato Santos, a także wychowanek Harper. Zagrali również Cifuentes i Ontiveros, którzy powrócili z wypożyczenia.
Początek meczu ułożył się znakomicie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 6. minucie gdy błąd obrony Malagi (podanie od Ontiverosa) wykorzystał Cristian Herrera. W dalszej części meczu obie drużyny miały kilka okazji na strzelenie gola, ale ich nie wykorzystały. Końcówka meczu była jednak zabójcza w wykonaniu Boquerones. Najpierw do siatki trafił Juankar w 86. minucie, a trzy minuty później celna główka N’diaye dała Maladze upragnione 3 punkty.