19.06.2024, g. 02:00
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.15min.
12.18 X3.95 22.72 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Michael Santos wraca do Malagi?

Urugwajski napastnik Michael Santos powrócił do Malagi po wypożyczeniu do Sportingu Gijon. Wciąż jednak nie wiadomo czy w przyszłym sezonie będzie walczył z drużyną o powrót do Primera Division.

Santos został zakupiony przez Malagę w lipcu 2016 roku za 4 mln euro z urugwajskiego River Plate i podpisał 4-letnią umowę. W pierwszym sezonie wystąpił w 14 spotkaniach La Liga i strzelił 3 bramki. Nie wywalczył sobie jednak miejsca w podstawowym składzie i został na rok wypożyczony do drugoligowego Sportingu Gijon. W Segunda Division spisywał się bardzo dobrze, wystąpił w 38 spotkaniach i strzelił 17 goli.
Trener Muñiz i dyrektor sportowy Caminero usilnie próbują nakłonić go do pozostania na La Rosaleda, ale napastnik nie chce grać w 2-lidze. Uważa, że to nie wpłynie już na jego rozwój piłkarski. Na razie do Malagi wpłynęła za niego jedna konkretna propozycja. Duński FC Kopenhaga zaoferował 3,5 mln euro za 70% praw do jego karty, a zawodnikowi zaoferował 2-krotnie wyższą pensję. Zarówno klub, jak i zawodnik odrzucili propozycję. 

marca.com

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.