Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.21godz.7min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Przegrali po walce

Malaga CF przegrała na La Rosaleda 1:2 z FC Barceloną, w spotkaniu 21. kolejki Liga BBVA. Boquerones zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony, a w pierwszej połowie wręcz zdominowali Blaugranę.

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy fatalnie, bo już w 2 minucie przegrywali po trafieniu Munira. To podziałało jednak na nich jak płachta na byka i z animuszem ruszyli na rywala. Barcelona została zepchnięta do defensywy i nie mogła sobie poradzić z wysokim pressingiem Malagi. Taka gra ekipy Javi Graci przyniosła w końcu skutek i w 32 minucie wyrównującą bramkę strzelił 22-letni Juanpi Añor. Dla Wenezuelczyka było to premierowe trafienie w Primera Division.
Niestety początek drugiej połowy ponownie należał do Barcelony, a konsekwencję jej przewagi było trafienie Leo Messiego w 51 minucie. Niestety tym razem Boquerones nie byli już w stanie wyrównać. Blaugrana grała już zdecydowanie lepiej, a gracze Malagi nie mieli już sił na stosowanie tak wysokiego pressingu jak w pierwszej połowie. Mimo to ogólne wrażenie gry gospodarzy jest bardzo pozytywne i napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

Málaga CF: Kameni – Rosales Ángeleri Weligton (Duda 83′) Torres – Juanpi Camacho Recio (Fornals 69′) Castro – Charles Cop (Santa Cruz 80′)

FC Barcelona: Bravo – Adriano (Roberto 73′) Vermaelen (Mathieu 46′) Piqué Vidal – Busquets Iniesta Turan – Munir (Rakitić 56′) Messi Suárez

Gole: Juanpi (32′) – Munir (2′), Messi (51′)

Żółte kartki: Charles (25′), Fornals (86′), Duda (94′)  – Vermaelen (44′), Messi (65′), Turan (71′)

Sędzia: Clos Gómez.