FC Cincinnati vs Colorado Rapids
0dn.16godz.15min.
11.75 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Dołowania ciąg dalszy

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:2 z CD Leganes w spotkaniu 27. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Sytuacja Boquerones w tabeli się nie zmieniła, wciąż zajmują ostatnią pozycję i tracą 8 punktów do miejsca dającego utrzymanie.

Gospodarze powinni prowadzić od piątej minuty tego meczu, ale znakomitej sytuacji nie wykorzystał El Zhar.

W 29. minucie okazję miał Rolan, lecz też nie wykazał się odpowiednią precyzją i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

W 32. minucie ten sam zawodnik po raz kolejny próbował zaskoczyć golkipera rywali. Cuellar stanął jednak na wysokości zadania i poradził sobie z tym strzałem.

Podopieczni Garitano objęli prowadzenie dziesięć minut po zmianie stron. Wtedy to Rico precyzyjnie zagrał do Eraso, a ten pokonał golkipera czerwonej latarni ligi.

Zawodnicy gości jeszcze nie otrząsnęli się po stracie tego gola, a już przegrywali dwoma trafieniami. Wszystko dlatego, że siedem minut potem do ich siatki trafił również Amrabat.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki i finalnie gospodarze zwyciężyli 2:0.

opis za: primeradivision.pl