27.07.2024, g. 19:30
Mecz towarzyski
Almeria vs Malaga
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Problemy kadrowe przed playoff?

Problemy kadrowe przed playoff?
N’Diaye, Ontiveros, Erik Moran, Keidi Bare, Adrián i Dani Pacheco tworzą listę graczy, którzy nie zagrają w pierwszym meczu playoffów, jeśli otrzymają żółtą kartkę w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Elche na La Rosaleda.

Po sezonie zasadniczym kartki są „czyszczone”, ale jeżeli zawodnik w ostatnim meczu otrzyma kartkę oznaczającą konieczność pauzowania w następnym meczu, to ta zasada go nie obejmie. W tej sytuacji niewykluczone, że trener Víctor Sánchez zdecyduje się któregoś z wymienionych graczy pozostawić na ławce rezerwowych. Z drugiej strony mecz z Elche trzeba wygrać, by startować do baraży o La Liga z 3. uprzywilejowanej pozycji.

W meczu z Elche nie zagra również napastnik Blanco Leschuk, który w meczu z Albacete otrzymał czerwoną kartkę. Na urazy narzekają również Cifu oraz Ricca wiec ich występ również stoi pod znakiem zapytania. 
Niestety w meczach playoff Malaga nie będzie mogła liczyć na Senegalczyka N’Diaye, który wyjedzie na Puchar Narodów Afryki ze swoją drużyną narodową.

marca.com

Kursy na mecze Malaga CF

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.