Mynaj vs Czornomoreć Odessa
1dn.0godz.33min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pewna wygrana nad Elche

Malaga CF pewnie pokonała 3:0 na La Rosaleda drużynę Elche CF w spotkaniu ostatniej 42. kolejki Segunda Division. Boquerones dzięki wygranej utrzymali 3. miejsce w tabeli, dające przywilej rozgrywania rewanżowych meczów playoff u siebie.

Celem przed meczem było utrzymanie 3. miejsca w tabeli, a wygrana dawała je bez oglądania się na wyniki innych drużyn. Ekipa prowadzona przez Víctora Sáncheza nie kalkulowała i pewnie ograła ekipę ze środka tabeli, która w tym meczu nie grała już o nic.

Spotkanie gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, bo już w 5. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Boulahrouda. Do przerwy stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale wynik nie uległ zmianie.
Przebieg gry w drugiej połowie nie zmienił się i przewaga należała do Malagi. Efektem jej były dwa kolejne trafienia Federico Ricca w 66. minucie i Hichama Boussefiane w 71. minucie.
W bramce Malagi całe spotkanie rozegrał Paweł Kieszek, a na ławce rezerwowych zasiadł Munir. Prawdopodobnie jest to efektem tego, że Marokańczyk nie będzie mógł zagrać w playoffach, gdyż uda się na zgrupowanie kadry narodowej, która przygotowuje się do Pucharu Narodów Afryki.
Wczoraj Boquerones poznali również rywala w 1. fazie playoff. Będzie nim Deportivo La Coruna. Pierwszy mecz na wyjeździe Malaga rozegra już w najbliższą środę 12 czerwca. Rewanżowe spotkanie na La Rosaleda zostało zaplanowane na sobotę 15 czerwca. W drugiej parze zmierzy się Mallorca z Albacete.