1dn.7godz.22min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Baskowie za silni dla Malagi

Malaga CF przegrała u siebie 0:1 z Athletic Bilbao, w spotkaniu 33. kolejki Liga BBVA. To już trzeci kolejny mecz Boquerones bez zwycięstwa, co w praktyce eliminuje już ich z walki o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy.

Gospodarze z przebiegu spotkania nie zasłużyli na porażkę i mogli nawet ten mecz wygrać gdyby wykorzystali znakomite sytuacje bramkowe, które sobie stworzyli. W pierwszej połowie takowe zmarnowali Juanpi i Recio, a w drugiej dwukrotnie Charles.
Goście bramkę strzelili po stałym fragmencie gry w 53. minucie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celną główką popisał się Raul Garcia. W doliczonym czasie gry mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale Ochoa wygrał pojedynek sam na sam z Viguerą.
Niedzielny mecz był okazją do obchodów 75-lecia klubu, a swój 250 mecz ligowy w barwach Malagi rozegrał brazylijski obrońca Weligton (212 w Primera Division i 38 w Segunda Division).
Z najciekawszymi sytuacjami spotkania i jak padały gole możecie zobaczyć klikając w poniższy skrót wideo.