Almeria vs Malaga
0dn.16godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Skromna wygrana nad beniaminkiem

Malaga CF pokonała na La Rosaleda 1:0 beniaminka Rayo Majadahonda w spotkaniu 7. kolejki Segunda Division. Zwycięską bramkę dla Boquerones strzelił w 10. minucie Jack Harper. Gospodarze z 18 oczkami na koncie samodzielnie przewodzą w tabeli z 4-punktową przewagą nad kolejnymi drużynami.

Gospodarze od początku spotkania zdecydowanie przeważali, a dogodne sytuacje bramkowe mieli Harper (3′), Ontiveros (6′) i Blanco Leschuk (9′). Sztuka ta udała się w końcu w 10. minucie Jack’owi Harperowi, który uderzył celnie głową po dośrodkowaniu z lewej strony Luisa Hernándeza. Goście po stracie bramki zaczęli grać nieco odważniej, ale to Malaga miała do przerwy lepsze okazje bramkowe.

W drugiej połowie obraz gry był podobny jak w pierwszej. Boquerones grali ostrożnie i pilnowali korzystnego wyniku. W 53. minucie bramkarz gości potężny strzał Balnco Leschuka sparował na słupek. Okazje na kolejne brami mieli Harper i Hicham. Goście tylko raz poważnie zagrozili bramce Munira, gdy w 86. minucie potężnie uderzył z dystansu Galan, ale strzał zmierzający w okienko kapitalnie wybronił marokański golkiper.