30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.18min.
11.70 X3.60 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jak radzi sobie Motor Lublin w 3 lidze? Sprawdźmy to!

Motor Lublin jest jednym z klubów, który na pewno warto jest obserwować w aspekcie sportowym. W klubie dzieje się dużo, co pokazały ostatnie miesiące.

Wielkie zmiany, jakie zanotował Motor Lublin w składzie, zarządzie, a także innych aspektach, choćby sponsorskich kontraktach, o których pomówimy w dalszej części artykułu.
Motoru Lublin samego w sobie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to prężnie działający klub, który posiada nowoczesny stadion, a także wiele innych, świetnych aspektów, takich jak bardzo mocna zaprawa kibicowska, która w tym mieście jest stabilnym filarem drużyny Motoru…
Niestety Motor nie zaliczył udanej rundy jesiennej, która poszła kompletnie nie po myśli zarówno zarządu, jak i samych zawodników. Niestety klub popadł w duże tarapaty i mogliśmy obserwować wiele afer związanych z działalnością klubu, a także z piłkarzami w tle. Zostawmy jednak to, co działo się w przeszłości, lecz patrzmy na nowości związane z Motorem Lublin.
Tak jest w rzeczy samej, albowiem Motor Lublin, po zmianach kadrowych dysponuje o wiele lepszymi zawodnikami, którzy robią odpowiednią różnicę i są w stanie zmienić oblicze meczu, dając wygrane drużynie z Lublina.
Jak widać, zmiany w Motorze Lublin są na pewno korzystne i gdy przynoszą od razu efekty, są usprawiedliwione w oczach kibiców. Pozostaje wierzyć, że to tylko początek dobrych zmian i zobaczymy Motor w jeszcze lepszej odsłonie w kolejnym sezonie, gdy drużyna będzie walczyć mocno o dostanie się znów, do drugiej ligi rozgrywek polskich.

Kursy na mecze Malaga CF

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

La Liga 2 terminarz i wyniki

La Liga 2 tabela

La Liga 2 strzelcy

Archiwum wiadomości

Polub nas na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.