Brooklyn vs Chicago Bulls
0dn.17godz.33min.
12.72 X4.15 22.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Adiós Copa del Rey

Malaga CF tylko zremisowała 1:1 u siebie z drugoligową CD Numancia w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Copa del Rey. Tym samym Boquerones odpadli z dalszej rywalizacji gdyż pierwsze spotkanie przegrali na wyjeździe 1:2.

W porównaniu do sobotniego meczu ligowego z Realem Madryt trener Michel dokonał aż 9 zmian w wyjściowym składzie. Ostali się jedynie Adrian i Luis Hernandez. Debiut zaliczył obrońca Ian Soler. Mimo to dosyć szybko udało się odrobić straty z pierwszego meczu, bo gola już w 186. minucie strzelił Adrian.
Do przerwy gospodarze dominowali, ale kolejna bramka nie padła. Niestety tuż po przerwie w 52. minucie to goście wyrównali po rzucie rożnym, a autorem gola był Elgezabal. I choć gospodarze do końca dążyli do strzelenia kolejnej bramki i mieli kilka dogodnych sytuacji, wynik niestety się już nie zmienił i to drugoligowiec awansował do kolejnej rundy Pucharu Hiszpanii.