Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers
0dn.20godz.9min.
12.00 X0.00 21.72 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Sevilla za mocna

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:2 z Sevillą FC w spotkaniu 7. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Boquerones z 1 oczkiem na koncie zamykają ligową tabelę.

Pierwsza połowa nie stała na najwyższym poziomie. Co prawda Sevilla stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych, ale jedyny celny strzał oddali zawodnicy Malagi.
Ciekawie zrobiło się dopiero po przerwie, a właściwie w momencie, w którym na murawie zameldował się Ever Banega. Argentyńczyk dziesięć minut po wejściu na boisko skutecznie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Joaquinie Correi.
Sevilla poszła za ciosem i już 180 sekund później prowadziła 2:0 Luis Muriel pokonał kilkadziesiąt metrów z piłką, nie dając się dogonić rywalom i przy lekkim szczęściu po raz drugi w tym sezonie wpisał się na listę strzelców.
Do końca meczu gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg spotkania i dowieźli zwycięstwo 2:0 do końcowego gwizdka. W takiej sytuacji tylko cud będzie mógł uratować Michela przed zwolnieniem z funkcji menedżera Malagi.
opis spotkania za: ligahiszpanska.com