Mynaj vs Czornomoreć Odessa
1dn.3godz.34min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Cenny remis z Athletic Bilbao

Malaga CF zremisowała u siebie po dramatycznym meczu 3:3 z Athletic Bilbao w spotkaniu 6. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Tym samym Boquerones wywalczyli dopiero pierwszy punkt w tym sezonie ligowym.

Goście tego spotkania bardzo szybko rozpoczęli strzelanie. W 4. minucie Luis Hernandez sfaulował w polu karnym Ikera Muniaina, a jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił Aritz Aduriz.
W kolejnych minutach do skomasowanych ataków ruszyli podopieczni Michela i w 35. minucie w końcu przyniosło to oczekiwany efekt. Nowy napastnik Malagi, Diego Rolan otrzymał piłkę przed polem karnym, a po chwili z jego linii posłał niezwykle precyzyjny strzał na długi słupek, nie dając szans na obronę Kepie.
Kolejny raz ciekawie zrobiło się sześć minut po przerwie, kiedy po asyście Ikera Muniaina, gola na 1:2 strzelił Inaki Williams. Wielkie pretensje do sędziego miało kilku zawodników Malagi, domagając się odgwizdania faulu, ale na nic nie zdały się ich protesty. Na domiar złego, z drugą żółtą kartką po chwili z boiska musiał zejść Zdravko Kuzmanović.
W 70. minucie defensywa Malagi po raz kolejny dała popis swojej nieudolności. Po złym wykonaniu rzutu wolnego, ponownie Iker Muniain dograł do Ikera Williamsa, a ten ze stoickim spokojem ustrzelił dublet w tym meczu.
Pomimo straty dwóch goli, podopieczni Michela nie odpuścili i rozpoczęli marsz po wyrównanie. W 80. minucie pierwszy sygnał do ataku dał środkowy obrońca, Paul Baysse, zaś cztery minuty później do remisu i rezultatu 3:3 doprowadził Diego Rolan, dla którego było to drugie trafienie w tym starciu.