Brooklyn vs Chicago Bulls
0dn.17godz.50min.
12.72 X4.15 22.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kurs na spadek trwa nadal

Malaga CF przegrała u siebie 0:2 z beniaminkiem CD Leganes w spotkaniu 8. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Tym samym Boquerones wciąż pozostają jedyną drużyną bez wygranej i z 1 oczkiem na koncie zamykają ligową tabelę.

Sytuacja drużyny prowadzonej przez Michela staje się dramatyczna i niewykluczone, że był to jego ostatni mecz w roli trenera Boquerones. Co gorsze za tydzień czeka ich wyjazdowe spotkanie z FC Barceloną i chyba tylko najbardziej zaślepieni fani liczą na powiększenie dorobku punktowego.

W pierwszej połowie gospodarze stworzyli sobie jedną dogodną sytuację bramkową, ale Rolon minimalnie spudłował. Rywale odpowiedzieli strzałem byłego malaguisty Amrabata. Po przerwie to goście zadali dwa zabójcze ciosy. Najpierw w 56. minucie trafił Gabriel, a w 78. minucie kontratak skutecznie zakończył Szymanowski.

W 81. minucie drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwony zobaczył Recio i bezradni w tym meczu gospodarze kończyli mecz w osłabieniu.