0dn.11godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Deportivo za mocne

Malaga CF przegrała na wyjeździe 0:2 z Deportivo La Coruna, w spotkaniu 32. kolejki La Liga Santander 2016/17. Boquerones po dwóch kolejnych wygranych, w tym sensacyjnym nad Barceloną, zostali sprowadzeni na ziemię.

Obie drużyny miały nadzieję na zapisanie na swoje konto trzech punktów. Obie od pierwszej minuty szukały swoich okazji, ale w pierwszej połowie ostatecznie nie obejrzeliśmy ani jednego gola.

Druga odsłona pojedynku doskonale rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy dwie minuty po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Luisinho z lewej strony boiska, do siatki strzałem głową z kilku metrów trafił Joselu.

W 67. minucie Deportivo prowadziło już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Pedro Mosquera, który wykorzystał dogranie Carlesa Gila. Goście z Malagi nie potrafili w żaden sposób odpowiedzieć. Wynik 2:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.