Brooklyn vs Chicago Bulls
0dn.18godz.58min.
12.72 X4.15 22.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Odprawili z kwitkiem Valencię

Malaga CF zasłużenie pokonała u siebie 2:0 Valencię CF w spotkaniu 33. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech rozegranych spotkaniach ligowych.

Podopieczni Michela objęli prowadzenie w 36. minucie. Wtedy to Ontiveros celnie dośrodkował w pole karne gości, a tam Recio ubiegł defensora Valencii i pokonał golkipera rywali.

Cztery minuty potem było już 2:0 dla zawodników Malagi, ponieważ na listę strzelców skutecznym uderzeniem „wpisał się” Ramirez.

W 58. minucie Ramirez mógł zdobyć kolejnego gola, ale tym razem został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza przyjezdnych.

W 84. minucie zawodnicy Valencii mieli szansę na kontaktowego gola, lecz Mina nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Kamenim.

Finalnie wynik tego spotkania już nie uległ zmianie (chociaż w doliczonym czasie gry fatalnie spudłował Mangala) i zawodnicy Malagi wygrali z piłkarzami Valencii 2:0.