Czornomoreć Odessa vs Shakhtar Donieck
1dn.8godz.54min.
16.55 X6.55 21.22 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażka po walce z Atletico

Malaga CF przegrała na wyjeździe 2:4 z Atletico Madryt, w spotkaniu 10. kolejki La Liga Santander 2016/17. Pomimo porażki Boquerones pokazali się z dobrej strony na Vicente Calderon.

Colchoneros szybko przełamali defensywę rywala. Będący w kapitalnej formie w ostatnich tygodniach Carrasco wpadł w pole karne i w siódmej minucie otworzył rezultat sobotniej potyczki.

Rezultat podwyższył w 24. minucie Kevin Gameiro. Fatalne wybicie jednego z defensorów Malagi po centrze w szesnastkę musiał wykorzystać niepilnowany napastnik. Z jego uderzeniem z jedenastu metrów nie poradził sobie Kameni.

Niestety w 31. minucie Diego Simeone musiał dokonać przymusowej zmiany. Kontuzja wykluczyła Gaitana zmienił go Angel Correa. Sekundy później gola zdobyła Malaga. Uderzeniem z rzutu wolnego z ostrego kąta Jana Oblaka zaskoczył Sandro Ramirez. Był to ewidentny błąd madryckiego golkipera.

Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli trzeciego gola. Miękkie zgranie Felipe, Griezmann głową kieruje piłkę w strone Gameiro i Francuz zalicza drugie trafienie tego wieczoru!

W drugiej połowie było jeszcze ciekawie, bo w 64 minucie Malaga ponownie zmniejszyła straty i walczyła o remis. Wówczas to po krotko rozegranym rzucie rożnym i wrzutce w pole karne, do piłki wyskoczył Camacho i głową pokonał Jana Oblaka.

Goście szukali upragnionego wyrównania, jednak jedna szybka kontra, długie dogranie do Ferreiry-Carrasco i było po meczu. W 86 minucie Belg przebiegł sam kilkadziesiąt metrów i uderzeniem z linii pola karnego zaskoczył Kameniego.
Tym samym mecz zakończył się zwycięstwem 4:2 gospodarzy i trzy punkty pozostały w Madrycie.