Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.13godz.14min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

La Liga nie dla Malagi

Malaga CF przegrała na La Rosaleda 0:1 z Deportivo La Coruna w rewanżowym spotkaniu playoff o awans do Primera Division. Tym samym Boquerones najbliższy sezon ponownie spędzą w Segunda Division.

Po porażce 2:4 na wyjeździe Malaga musiała wygrać u siebie trzema bramkami lub w stosunku 2:0, 3:1. W tej sytuacji gospodarze od początku ruszyli do ataków i pierwsza połowa przebiegała pod ich dyktando. Niestety od początku szczęście było przy drużynie gości. Dwukrotnie po strzałach Javiera Ontiverosa piłka trafiała w słupek i poprzeczkę.
Druga połowa również rozpoczęła się od ataków Boquerones, ale czas szybko mijał, a upragnione bramki nie padały. Ostatecznie nadzieje miejscowych fanów zostały rozwiane w 82. minucie. Na strzał z dystansu zdecydował się Álex Bergantiños, a fatalnie interweniujący Munir wrzucił sobie piłkę do własnej bramki. Niestety marokański golkiper nie był silnym punktem Malagi w tym dwumeczu, bo śmiało można mu zapisać dwie bramki na konto jego błędów.