Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers
0dn.16godz.19min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Tylko czy aż remis?

Malaga CF zremisowała na wyjeździe 1:1 z SD Eibar w spotkaniu 20. kolejki LaLiga Santander 2017/18. Sytuacja Boquerones w tabeli wciąż jest dramatyczna, a po tej kolejce spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla gości Boquerones, którzy w 16. minucie wyszli na prowadzenie. Po błędzie gospodarzy w rozegraniu, piłkę przejął Youssef En-Nesyri i po indywidualnej akcji pokonał Dmitrovicia w sytuacji sam na sam.

Marokańczyk kilkanaście minut później mógł podwyższyć prowadzenie. Tym razem, po prostopadłym podaniu, mając przed sobą tylko bramkarza uderzył obok słupka. Piłkarze Eibar starali się odpowiedzieć, ale ostatecznie w pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Kilka minut po przerwie drugiego gola dla Malagi mógł zdobyć Adrian Gonzalez, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Eibar. Tymczasem w 76. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Po zagraniu Bebe na listę strzelców wpisał się Kike Garcia.

W końcówce spotkania obie drużyny miały okazje do zdobycia zwycięskiego gola. Ze strony Malagi minimalnie niecelnie zza pola karnego uderzał Borja Baston, a w odpowiedzi świetne okazje zmarnowali gospodarze. Bramkarza Malagi nie zdołali pokonać Charles i Kike Garcia.

opis spotkania za: goal.pl