Libertad Asuncion vs River Plate
0dn.18godz.51min.
13.50 X3.50 22.10 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rozbili beniaminka

Malaga CF rozbiła u siebie 4:0 beniaminka Leganes w spotkaniu 9. kolejki LaLiga Santander 2016/17. Tym samym Boquerones odnieśli swoje trzecie zwycięstwo w tym sezonie i awansowali na 10. miejsce w tabeli oddalając się od strefy spadkowej.

Beniaminek dzielnie trzymał się aż do 40 minuty. Wtedy rzut karny pewnie wykorzystał Jony, a chwilę później rezultat podwyższył Chori Castro. Pomocnik Malagi wpadł w pole karne, prostym zwodem zmylił bramkarza i zdobył drugą bramkę.

Trzeci gol padł po przerwie w kuriozalnych okolicznościach. Próba strzału Dudy została zablokowana ofiarnym wślizgiem przez obrońcę, a odbita piłka spadła wprost na głowę Sandro Ramireza, który pewnie trafił do siatki.

Rezultat w doliczonym czasie gry ustalił Ignacio Camacho uderzeniem głową, a dośrodkowywał mu Duda.