Montreal Canadiens vs Philadelphia Flyers
0dn.19godz.22min.
12.72 X3.95 22.13 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Remis z beniaminkiem

Malaga CF zremisowała na wyjeździe 1:1 z Deportivo Alavés, w spotkaniu 8. kolejki La Liga Santander 2016/17. Boquerones po raz kolejny w tym sezonie długo przegrywali, by dorobek punktowy uratować w końcówce spotkania. Trafienie dające remis zanotował w 85. minucie Roberto Rosales.

Beniaminek objął prowadzenie, korzystając na błędzie bramkarza przyjezdnego zespołu. Kameni źle obliczył tor lotu piłki i wyskakujący wraz z nim do piłki Deyverson, zdobył gola głową już w dziewiątej minucie.
Kameruńczyk zrehabilitował się w 32. minucie, broniąc tym razem uderzenie z ostrego kąta strzelca dotychczasowej bramki.
Napór gospodarzy wzrastał, a Kameni miał pełne ręce roboty. W 47. minucie sparował piłkę po uderzeniu Hernandeza, a chwilę później miał olbrzymie szczęście, gdy niepilnowany w polu karnym Laguardia fatalnie przestrzelił.
Blisko godzinę czekaliśmy na pierwszy zryw przyjezdnych. Sandro Ramirez wpadł w pole karne i uderzeniem na dalszy słupek, zmusił do interwencji Pacheco.
Podczas gdy nic nie wskazywało na remis w tym meczu, kapitalną bombę z dystansu w samo okienko posłał Roberto Rosales. Golkiper nie miał szans na skuteczną interwencję.
Warto odnotować, że już w doliczonym czasie gry z boiska wylecieli Hernandez (Alaves) i Anor (Malaga) po obejrzeniu czerwonych kartek.