0dn.22godz.42min.
11.56 X0.00 22.41 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Malaga zastopowała Betis

Malaga CF pokonała na wyjeździe 1:0 Real Betis, w spotkaniu 30. kolejki Liga BBVA. Zwycięską bramkę dla Boquerones strzelił w 82. minucie Ignacio Camacho i tym samym została przerwana passa sześciu spotkań bez porażki gospodarzy.

Pierwsza połowa, a zwłaszcza jej początek, należała go Malagi, która już na samym początku stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale w bramce gospodarzy kapitalnie bronił Antonio Adan. Najpierw obronił strzały z kilku metrów Albentosa i Duje Copa. Następnie wygrał pojedynki z Charlesem i powietrzny z Ignacio Camacho. Z czasem gra się jednak wyrównała.
Początek drugiej połowy należał do gospodarzy i tym razem to Francisco Ochoa musiał się wykazać dużym kunsztem bramkarskim broniąc dwa groźne strzały Rubén Castro. Drużyna Javiego Gracii przetrwała jednak szturm gospodarzy i w końcówce zadała decydujący cios. W 82. minucie Recio dośrodkował w pola karne z rzutu wolnego, a Ignacio Camacho strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. W tej sytuacji kapitalnie broniący w pierwszej połowie Adana popełnił błąd, gdyż źle obliczył lot piłki.
Trzy punkty wywalczone w potyczce z Betisem oznaczają, że Boquerones wciąż liczą się w walce o miejsce dające im prawo gry w przyszłorocznej Lidze Europy.
Z najciekawszymi sytuacjami spotkania i jak padały gole możecie zobaczyć klikając w poniższy skrót wideo.