Atlanta United vs FC Cincinnati
0dn.21godz.33min.
12.30 X3.50 22.70 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zastopowali Basków

Malaga CF zremisowała na wyjeździe 1:1 z Realem Sociedad San Sebastian, w spotkaniu 26. kolejki Liga BBVA. Tym samym Boquerones przerwali passę 4 kolejnych zwycięstw Txuri-Urdin.

Ostanie zaplanowane na sobotę spotkanie 26. kolejki toczyło się w złych warunkach pogodowych. Deszcz, zimno i wiatr utrudniały grę zawodnikom obu drużyn i kibicom obserwujących ten mecz z trybun.
Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy wygrali 4 ostatnie spotkania ligowe i liczyli na przedłużenie taj passy. Gracze malagi pokazali jednak, że w tym sezonie bardzo dobrze prezentują się w spotkaniach z teoretycznie mocniejszymi drużynami. Tak jak dwukrotnie nie dali się pokonać Realowi Madryt, wrócili na tarczy z Bilbao, czyli innej baskijskiej „twierdzy”, tak teraz i z Anoeta w San Sebastian wracają z cennym punktem. Podopieczni Javiego Gracii byli nawet o krok od zgarnięcia kompletu punktów, bo od 56. minuty prowadzili po trafieniu Duje Čopa, a gospodarze do wyrównania doprowadzili dopiero w 81. minucie za sprawą Imanola Agirretxe.
Jak wyglądały najciekawsze momenty spotkania możecie się przekonać oglądając skrót umieszczony na końcu.
W barwach Malagi na lewej obronie zadebiutował sprowadzony w zimowym oknie transferowym Ricca, a brazylijski stoper Weligton zanotował swój 206 występ w La Liga. Większą ilością spotkań mają jedynie Duda, Migueli i Martínez. Z tym, że jedynie ten pierwszy wciąż gra, ale ostatnio jest już tylko zawodnikiem rezerwowym.