Montreal Canadiens vs Philadelphia Flyers
0dn.21godz.59min.
12.72 X3.95 22.13 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo!

Malaga CF pokonała na wyjeździe 2:1 Rayo Vallecano, w spotkaniu 15. kolejki Liga BBVA. Dzięki pierwszej wyjazdowej wygranej Boquerones kolejny raz opuścili strefę spadkową, ale ich przewaga nad nią jest wciąż minimalna.

Mecz na Estadio del Rayo Vallecano rozpoczął się dla Malagi fatalnie, bo gospodarze już w 6 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Javi Guerra. To w pewien sposób ustawiło przebieg spotkania. Boquerones co prawda mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale do przerwy nie zagrozili bramce Rayo Vallecano.

Po przerwie trener Javi Gracia postawił na zdecydowaną ofensywę. Filipenko i Duda zostali zastąpieni Charlesem i Recio, co już po minucie dało efekt. W 58 minucie wynik spotkania wyrównał Brazylijczyk po podaniu Juana Carlosa. Była to zarazem pierwsza bramka Malagi zdobyta w tym sezonie na wyjeździe.
Wyrównująca bramka podziałała mobilizująco na Boquerones, którzy dalej dominowali na boisku, a gracze Rayo nastawili się na wyprowadzanie kontrataków. Zostało to nagrodzone w 87 minucie, gdy po drugiej asyście Juana Carlosa zwycięskiego gola strzelił Duje Čop.