Brooklyn vs Chicago Bulls
0dn.22godz.45min.
14.40 X0.00 21.18 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zwycięstwo stracone w końcówce

Malaga CF zremisowała na Estadio La Rosaleda 2:2 z Granadą FC w spotkaniu 13. kolejki Liga BBVA. Boquerones co prawda opuścili ostatnie miejsce w tabeli, ale wciąż okupują 18. pozycję spadkową.

Do 83. minuty wydawało się, że Malaga po trzech kolejnych porażkach w końcu zgarnie komplet punktów, bo po trafieniach Charlesa w 45. minucie i w 57. minucie Pablo Fornalsa prowadziła już 2:0. Niestety od 53. minuty Boquerones musieli grać w osłabieniu, bo boisko za drugą żółtą kartkę opuścił Fernando Tissone.
Grenada wykorzystując grę w przewadze w końcówce doprowadziło do zwycięstwa po trafieniach Marokańczyka Al-Arabii w 83. minucie i Rubena Rochina w 86. minucie. Tym samym nie pozwoliła się wyprzedzić gospodarzom w tabeli i wciąż ma nad nimi jeden punkt przewagi.
Po meczu na oficjalnej stronie internetowej klubu ogłoszono, że Vicente Casado przestał po blisko 4 latach pełnić funkcję dyrektora generalnego klubu. Marca spekuluje, że kolejną ofiarą zmian prezydenta A-Thaniego może być zwolnienie dyrektora sportowego Mario Husillosa.