piątek, 7 czerwca 2019

Problemy kadrowe przed playoff?

N'Diaye, Ontiveros, Erik Moran, Keidi Bare, Adrián i Dani Pacheco tworzą listę graczy, którzy nie zagrają w pierwszym meczu playoffów, jeśli otrzymają żółtą kartkę w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Elche na La Rosaleda.

Po sezonie zasadniczym kartki są "czyszczone", ale jeżeli zawodnik w ostatnim meczu otrzyma kartkę oznaczającą konieczność pauzowania w następnym meczu, to ta zasada go nie obejmie. W tej sytuacji niewykluczone, że trener Víctor Sánchez zdecyduje się któregoś z wymienionych graczy pozostawić na ławce rezerwowych. Z drugiej strony mecz z Elche trzeba wygrać, by startować do baraży o La Liga z 3. uprzywilejowanej pozycji.


W meczu z Elche nie zagra również napastnik Blanco Leschuk, który w meczu z Albacete otrzymał czerwoną kartkę. Na urazy narzekają również Cifu oraz Ricca wiec ich występ również stoi pod znakiem zapytania. 

Niestety w meczach playoff Malaga nie będzie mogła liczyć na Senegalczyka N'Diaye, który wyjedzie na Puchar Narodów Afryki ze swoją drużyną narodową.

marca.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz